Referentienr.:
3779
Type:
Productiekeuken
Status:
Actief
Stadsdeel:
Amsterdam Oost
Zitplaatsen:
Ligging:
In het Oostelijk havengebied
Doelgroep:
Openingstijden:
Terras:
Nee
Inrichting:
Productie keuken
Oppervlakte:
220 m²
Keuken:
Professionele keuken
Overname:
€ 40.000
Huurprijs:
€ 3.333

Exclusief BTW en servicekosten

Verplichting:
Geen verplichtingen

Informatie over dit object

Deze productiekeuken is gelegen aan de Veemarkt in het Oosteljk Havengebied in Amsterdam-Oost. Vanaf deze locatie zijn de stadsdelen Oost, centrum en Zuid en snelweg A10 gemakkelijk te bereiken en daarmee is de keuken strategisch gelegen.

De keuken is is gevestigd twee naast elkaar gelegen panden en beschikt over twee roldeuren en twee voordeuren. Het pand heeft een royale oppervlakte van circa 220 m² totaal en is verdeeld over begane grond en eerste etage. De begane grond is ingericht als productiekeuken, terwijl de bovenverdieping is ingericht als een compacte opslag- en kantoorruimte. Deze opzet maakt het ideaal voor ondernemers die behoefte hebben aan zowel productieruimte als een functionele werkplek.

De keuken is o.a. voorzien van krachtstroom, professionele afzuiginstallatie, koelcel, vriescel, spoelstraat en diverse keukenapparatuur.

De keuken wordt opgeleverd in huidige, casco-plus, staat, voorzien van gebruikt apparatuur.

Huurkenmerken:

Nieuwe huurovereenkomst ; 5 (vijf) jaar met aansluitende verlengingsperioden van telkens 5 (vijf) jaar

Jaarhuur; €40.000 te vermeerderen met btw en servicekosten

Huurbetaling per kwartaal vooruit

3 maanden borg

De huurovereenkomst is o.b.v. model ROZ 2015

Ruime productie keuken met strategische ligging in Amsterdam-Oost
Type:
productiekeuken
Huurprijs:
€ 3.333
Overnameprijs:
€ 40.000

Heeft u een vraag?

Vul het onderstaande formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

    Download algemene informatie over dit object

    Gebruik de onderstaande knop om een brochure te downloaden (PDF) over dit object.

    Deel dit object met collega’s of vrienden