nieuw
Referentienr.:
3908
Type:
Restaurant
Status:
Nieuw
Stadsdeel:
Amsterdam West
Zitplaatsen:
ca. 70 zitplaatsen
Ligging:
In de Baarsjes
Doelgroep:
Voorbijgangers en buurtbewoners
Openingstijden:
Mogelijke openingstijden: Zondag t/m donderdag 07:00 - 01:00 uur. Vrijdag en zaterdag 07:00 - 03:00 uur.
Terras:
ca. 114 m²
Inrichting:
Modern en sfeervol
Oppervlakte:
ca. 192 m²
Keuken:
Professionele keuken
Overname:
€ 230.000
Huurprijs:
€ 3.060

per maand te vermeerderen met BTW en meerpremie assurantie

Verplichting:
Geen verplichtingen

Informatie over dit object

Dit restaurant is gelegen aan het levendige Witte de Withplein, in de populaire Amsterdamse Baarsjes. Deze buurt in stadsdeel West staat bekend om haar diversiteit, levendigheid en sterke mix van jonge bewoners, gezinnen en creatieve ondernemers. Met om de hoek de Admiraal de Ruyterweg en de Postjesweg is de locatie uitstekend bereikbaar en trekt het dagelijks een breed publiek.

Het restaurant zelf beslaat bijna 200 m² en heeft een moderne inrichting met een warme en gastvrije uitstraling. De ruime verkoopruimte biedt veel zitplaatsen en wordt gekenmerkt door een mooie, royale bar. Achterin bevindt zich de professioneel uitgeruste keuken, voorzien van alle benodigde apparatuur en met diverse opslagmogelijkheden. Ook is er een dubbele toiletgroep aanwezig.

Het terras aan de voorzijde van het pand is een echte eyecatcher. Met een mix van picknicktafels en kleinere zitjes biedt het gasten een comfortabele plek om te genieten, met uitzicht over het plein.

Dit restaurant met terras in de Baarsjes is nu ter beschikking voor overname.

 

Restaurant met terras in de Baarsjes in Amsterdam
Type:
restaurant
Huurprijs:
€ 3.060
Overnameprijs:
€ 230.000

Heeft u een vraag?

Vul het onderstaande formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

    Download algemene informatie over dit object

    Gebruik de onderstaande knop om een brochure te downloaden (PDF) over dit object.

    Deel dit object met collega’s of vrienden