nieuw
Referentienr.:
3413
Type:
Eetcafe
Status:
Nieuw
Stadsdeel:
Amsterdam De Baarsjes
Zitplaatsen:
Ca. 100 personen.
Ligging:
Aan de kade, nabij het water en langs een doorgaande route.
Doelgroep:
Buurtbewoners, bedrijven en passanten.
Openingstijden:
Conform Horeca III (café/ eetcafé) zo tm do van 07:00uur tot 01:00uur, vrij en zat van 07:00uur tot 03:00uur.
Terras:
Ca. 100 zitplaatsen.
Inrichting:
Lichte, open zaak.
Oppervlakte:
Ca. 225m².
Keuken:
Professionele keuken incl. afzuigsysteem met afzuigpijp.
Overname:
€ 225.000
Huurprijs:
€ 5.000

Excl. BTW per maand.

Verplichting:
Grolsch afnameverplichting van toepassing (tot 01 juli 2026).

Informatie over dit object

Een bekend eetcafé op een unieke plek aan de kade op een hoek met groot, zichtbaar terras. De locatie heeft daarnaast doorloop van passanten van en naar stadsdeel Oud West richting Bellamyplein.

Het terras (en het establishement) is daarbij duidelijk zichtbaar op de hoek aan de kopse kant in een authentiek pand gevestigd. Het terras heeft een gunstige ligging ten opzichte van dag- en avondzon (Zuid Westen).
Vanuit het terras heeft men uitzicht op het water en de dynamiek van de buurt. Eenmaal binnen is een design bar direct links geplaatst. Door de hoekligging omvat de gehele ruimte van veel licht door de raampartijen aan beide zijde. Naast de bar is dan ook een overzichtelijke, lichte verkoopruimte te vinden dat in plaats biedt aan ca. 60 zitplaatsen. Verder naar achteren is de half open keuken te vinden. Een professionele horeca keuken met dito afzuiging en apparatuur. Daar achter loopt de ruimte door met nog eens 45 zitplaatsen, in totaal ca, 100. Ook is in de ruimte de dubbele toiletgroep te vinden.

Door de spliting van de ruimten kan men een van de ruimtes voor publiek toegankelijk houden en de andere ruimte deels verhuren voor besloten partijen, vergaderingen en/ of evenementen. Daarbij heeft het eetcafé ook echt een buurtfunctie wat voor een stabiele omzetstroom zorgt. Beide ruimtes zijn zelfstandig te betreden vanaf de buitenkant.

Het is een kant en klaar horecabedrijf welke in overleg met de huidige uitbaters is over te nemen.

Populair eetcafé met ruim terras aan water in Oud West.
Type:
eetcafe
Huurprijs:
€ 5.000
Overnameprijs:
€ 225.000

Heeft u een vraag?

Vul het onderstaande formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

    Download algemene informatie over dit object

    Gebruik de onderstaande knop om een brochure te downloaden (PDF) over dit object.

    Deel dit object met collega’s of vrienden