Het object betreft een (volledig gerenoveerd) eigentijds eetcafé voor de buurt en voor de omliggende bedrijven. Het bevindt zich op een hoek, aan een groot plein richting de tramremise en nabij het groot kantorengebouw ‘Riverstate’.
Het eetcafé is via twee entrees te betreden. Aan voorkant treedt men direct de sfeervolle verkoopruimte binnen, dat veel lichtinval heeft door de hoekligging en de grote raampartij aan beide zijden. Er is tevens een moderne semi open keuken geplaatst met professionele afzuiging en een apart spoelgedeelte. De gevel heeft een breedte van minimaal 12 meter! Het object beschikt aan de achterzijde over een mooie barruimte die is af te sluiten en een zelfstandige entree heeft. Ideaal voor verschillende borrels of aparte (baby-verjaardags-)feesten.
Exact in het midden van de ruimte is een (personeels)deur welke makkelijk toegang geeft tot het terras. Het terras is ruim, gunstig ten opzichte van de zon gelegen en aan beide zijden vergund. Het terras heeft aan capaciteit van ca. 35 zitplaatsen.
Het eetcafé bevindt zich in uitstekende staat en is instapklaar over te nemen. Er is verder uitsluitend een tappilsverplichting via Heineken van toepassing,.