Huur bedrijfswoning bedraagt € 500,= p.m.
Dit gezellige eetcafé is gelegen op een hoeklocatie in Amsterdam Noord tegen Landsmeer aan. Bereikbaarheid is uitstekend, zo is de verbindingsweg A-10 op enkele minuten afstand, gratis parkeren voor de deur en is er een bushalte om de hoek gesitueerd. Op 15 fietsminuten bevind zich de veerpont naar het centrum van Amsterdam.
Het bedrijf is gezellig ingericht met een half open keuken en een mooie grote bar waar ook aan gegeten kan worden. Door de ligging op een hoek en de grote raampartijen geniet met van veel lichtinval wat de zaak optisch nog ruimer maakt. Het terras is gelegen aan beide zijden van het pand wat grote delen van de dag in de zon ligt.
Boven de bedrijfsruimte is een ruim appartement gelegen welke momenteel door middel van een tijdelijke overeenkomst word verhuurd voor bijna de vaste huurlasten van het geheel. De woning beschikt over een aantal slaapkamers, ruime woonkamer, keuken en een dakterras.
Bij eigen inbreng en goed businessplan is verkoper bereid een deel te financieren
Alleen de begane grond/ bedrijfsruimte huren kan bespreekbaar gemaakt worden.
Er liggen plannen van de gemeente Amsterdam voor meer nieuwbouw in de omgeving.
Een leuk instapklaar horecabedrijf welke per direct kan worden overgenomen.
Dit bedrijf wordt collegiaal aangeboden met HVAB Horecamakelaardij.