Per maand. Excl BTW
De zaak is gelegen aan de Buitenhaven van Enkhuizen op steenworpafstand van het NS-station, welke een directe verbinding heeft met Amsterdam CS. De bereikbaarheid is hierdoor goed te noemen mede door de nieuwe snelweg (N307) verbinding naar de A7 en de Markerwaarddijk naar Lelystad. Naast het NS-station is er een grote parkeerplaats waar gratis parkeren is toegestaan.
Het restaurant beschikt over een ruim terras op het zuiden met circa 40 zitplaatsen. Bij binnenkomst zijn aan de linker- en rechterzijde zitplaatsen. Door de vele raampartijen aan alle zijden van de zaal is er voldoende lichtinval en lijkt het restaurant optisch nog ruimer. Voordat men de keuken inloopt komt men langs de bar, hierna volgt een kleine voorbereidingsruimte welke tot de ruime professionele keuken leidt. De keuken heeft een gescheiden spoelkeuken. De kelder van circa 20 m² dient als opslagruimte net als de garage met overhead-deur welke tevens gebruikt wordt als leveranciersingang.
Tevens beschikt het pand over een 1e etage (ca. 95m²) en 2e etage (ca. 60m²). Hier is één woonruimte toegestaan, let op dit is geen bedrijfswoning maar een gescheiden appartement met eigen huisnummer.
De mogelijkheid om de bedrijfsruimte te huren is per direct mogelijk. Er hoeft geen overname betaald te worden.
Huurkenmerken:
Huuringangsdatum: in overleg
Huurtermijn: 5 + 5 optie jaren op basis van het model van de Raad voor Onroerende Zaken (ROZ).
Huurprijsindexering: Jaarlijks, op basis van de wijziging van het maandprijsindexcijfer volgens de consumentenprijsindex (CPI) reeks alle huishoudens (2015=100), gepubliceerd door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS).
Borgstelling: Waarborgsom van 3 maanden te vermeerderen met BTW.