Referentienr.:
3780
Type:
Restaurant
Status:
Actief
Stadsdeel:
Centrum
Zitplaatsen:
Ligging:
Aan de Westzijde
Doelgroep:
Openingstijden:
Terras:
Inrichting:
Casco
Oppervlakte:
Ca. 330m²
Keuken:
Overname:
Huurprijs:
€ 5.417

per maand te vermeerderen met btw

Verplichting:
Geen verplichtingen

Informatie over dit object

Deze casco plus horeca-/ winkelruimte is gelegen op een uitstekende zichtlocatie op de hoek van de Westzijde, in het centrum van Zaandam. Deze straat is één van de aanloopstraten van de levendige Gedempte Gracht en horecaplein De Dam. In de directe omgeving zijn grote winkelketens gevestigd als Zeeman, Xenos en Kruidvat.

De ruimte is gemakkelijk van beide zijden te bereiken met zowel de auto als het openbaar vervoer. De bushalte “Gedempte Gracht” is op slechts enkele minuten loopafstand te vinden welke een directe verbinding heeft naar station Zaandam, waar vanuit er gereisd kan worden naar grote steden zoals Amsterdam. Het NS Station Zaandam is ook wandelend te bereiken. Tevens zijn er in de nabije omgeving voldoende parkeergelegenheden tegen betaling.

De horeca-/ winkelruimte heeft een oppervlakte van circa 330 m² en is voorzien van onder andere;
– Centrale verwarming;
– Plafond hoogte van circa 3,3 meter
– Toiletten
– Pantry

BESTEMMING
Op dit moment geldt voor het besluitgebied de beheersverordering Zaandam Oud-West met gemengde doeleinden. Voor meer informatie omtrent het bestemmingsplan verwijzen wij u naar de gemeente Zaanstad of het omgevingsloket.

Huurkenmerken
– HUURPRIJS; € 65.000,- per jaar, exclusief BTW.
– SERVICEKOSTEN; huurder dient zelf contribuant te worden bij de betreffende nutsvoorzieningen voor de levering van water en elektra.
– HUURTERMIJN; 5 + 5 jaar.
– HUURBETALING; per maand vooruit.
– OMZETBELASTING; de huur is te vermeerderen met BTW. Indien huurder geen BTW belaste prestaties levert, kan verhuurder een hogere huurprijs in rekening brengen.
– INDEXERING; jaarlijks, op basis van CPI-reeks alle huishoudens.
– ZEKERHEIDSSTELLING; de borgstelling bedraagt 3 maanden huur (en indien van toepassing) te vermeerderen met BTW. Deze borgstelling dient als zekerheid voor verhuurder en dient door huurder voor ingangsdatum te worden afgegeven in de vorm van een waarborgsom / bankgarantie.
– MODEL – HUUROVEREENKOMST; conform het laatste model vastgesteld door de Raad van Onroerende Zaken (ROZ).

Heeft u een vraag?

Vul het onderstaande formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op

    Download algemene informatie over dit object

    Gebruik de onderstaande knop om een brochure te downloaden (PDF) over dit object.

    Deel dit object met collega’s of vrienden