Excl. BTW per maand.
Een nieuw in te richten bar. Verhuurder zoekt een passende huurder met kennis van de buurt en met ervaring van het runnen van een (succesvolle) bar.
Verhuurder hecht belang aan een concept waar de speelautomaten een noemenswaardige invulling krijgen binnen de exploitatie. Een restaurant of een hippe eetcafé heeft niet de voorkeur, een gezellig buurtkroeg en/ of bruine kroeg wel. Zie daarvoor ook de sfeerimpressie om een beeld te krijgen wat er voor deze locatie mogelijk is.
Zoals zoveel buurten in Amsterdam, zit deze buurt al jaren volop in ontwikkeling. Toch kenmerkt de buurt zich ook doordat het karakter behouden blijft en niet (teveel) ‘verhipt’. Hierdoor is er voor een grote doelgroep vraag naar een leuke kroeg.
De ruimte is geheel naar eigen wens in te richten en biedt kans aan een ambitieuze uitbater, in een levendige, karaktervolle buurt.