Dit Authentieke café is gelegen op een hoeklocatie in het hartje van de Jordaan, Op steenworpafstand van de Westertoren en het Anne Frank huis weet men het café goed te vinden. In de Jordaan heeft men een perfecte combinatie aan clientèle van buurtbewoners tot toeristen.
Dit (biljard) café opende zijn deuren in 1624 en is daardoor het oudste café van de Jordaan en behoort tot de drie oudste cafés van Amsterdam. Bovendien was dit café de stamkroeg van de wereldberoemde schilder Rembrandt. Eenmaal binnen is direct rechts de ruim opgezette bar gesitueerd en is de ruimte verder ingedeeld met tafels en stoelen. Tevens is er een compact keuken met een afzuigsysteem aanwezig en een kelder ten behoeve van kelder bier en opslag.
Men huurt het gehele pand inclusief de boven het café gelegen woning welke bestaat uit drie etages van elk circa 40m². De woning heeft een separate entree via de buitenzijde.
Dit authentieke café is per direct over te nemen.